Čerpání vitamínu "D" na letišti v Holešově 7.11.2020
V sobotu se na letišti opět poletovalo. Několik aerovleků a Franta zalétl Čmeláka po opravě.
Foto : Michal zde
V sobotu se na letišti opět poletovalo. Několik aerovleků a Franta zalétl Čmeláka po opravě.
Foto : Michal zde
| Online: | 10 |
|---|---|
| Celkem: | 409827 |
| Měsíc: | 15821 |
| Den: | 446 |